Kurumsal

Kurumsal

Skor Petro Kimya A.Ş

SKOR PETROКIMYA 2006 yılında Madeni yağ ve Gres yağları üreticisi olarak üretim hayatına başlamış ve günden güne ürün grubu ve müşteri ağını genişleterek, Madeni Yağ sektöründe uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla buüyümesini sürdürmüştür.

Otomotiv Yağları, Endustriyel Yağlar, Proses Yağları, Gresler, Marin Yağları ve Antifriz kategorilerinde, yüksek kalite standartlar1nda hazırlanan ürünler, Türkiye iç pazarının yanı sıra, 4 Kıtada, 25’ten fazla Ülkeye ihraç edilmektedir.

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yenilenen teknolojiler ile ürün kalitemizi daima dünya standartlarında tutmak ve geliştirecegimiz yeni ürünlerle “gelecegi, bugünden görmeyi” vizyonumuz olarak belirledik. Ana misyonumuz, iş ortaklarımız ile birlikte büyümek ve uzun vadeli ilişkiler kurmaktır. Bunun ise ancak ‘Güven’ ile var olabilecegini Ьiliyoruz.

post-img-003

neden biz

Skoroil Petrokimya 2006 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şirin ÇETİN tarafından temeli atılmış ve günden güne ürün grubu ve müşteri ağını genişletmiştir.

Misyonumuz

Çözüm ortaklığında başarı ilkesi ile otomotiv sanayi ve endüstriyel sektörler için kaliteli madeni yağ üretmektir.

Vizyonumuz

Otomotiv sanayi ve endüstriyel sektörde lider, aranan, saygın ve kaliteli hizmet veren şirketler arasında birinciliğimizi korumak ve tüm değerlerimizi müşteri memnuniyeti ile daha üst noktalara taşımaktır.